top of page
Sınıfta

SIKÇA SORULAN SORULAR

Tüm Sorularınızın Cevabı Burada.

SIZE NASIL GÜVENEBILIRIM?

Yaptığınız her bağış için size iletilecek kodlar ile yaptığınız bağışların nerede, nasıl ve hangi şekillerde dağıtıldığını anlık olarak takip edebilir, öğrenebilirsiniz. Bağışlarınızın ulaştırıldığı anlar fotoğraflanarak tarafınıza iletilir.

BU SÜRECI KIM YÖNETIYOR?

Süreci YAŞHADER Yönetim Kurulu ve şehir ağlarından oluşan gönüllüler yönetmektedir. Kurucu üyeler aracılığı ile oluşturulmuş farklı şehir ağları ve ekiplerinin desteği ile bağışlar organize şekilde ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmaktadır.

YARDIMLAR HANGI ŞEHIRDE DAĞITILIYOR?

Bağışlar, ekip başkanlarımız tarafından kurulan bir çok farklı şehirde ekiplerimiz tarafından dağıtılmaktadır. Güncel şehir ve bölgeler listesi için bize ulaşabilirsiniz.

EKIBE NASIL KATILABILIRIM?

Her bireyin (ırk, dil, din, soy) farketmeksizin ekibimize katılma ve ayrılma hakkı vardır. Ekibimize katılmak için web sitemizdeki "gönüllülük" bölümünden katılım formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

EKIP SORUMLULUKLARI NELERDIR?

Ekibimize katılan bireyler, bulundukları şehirde ekip başkanlarının kendilerine vereceği görevlerde sorumludurlar. Bu görevler, sosyal yardım tespit ve dağıtımları, reklam ve pr çalışmaları, sosyal medya aktiviteleri, dernek toplantı ve aktivitelerine katılım vb. faaliyetler olabilir.

NASIL BAĞIŞ YAPARIM?

Sitemiz menüsünde bulunan "Bağış" bölümünden kolay ve güvenli şekilde bağış yapabilirsiniz. Bağışlarınız için tek seferlik bağış ya da abonelik ile düzenli bağış modellerinden birini seçebilirsiniz.

bottom of page