top of page
Minimal Danışma

YAŞANABİLİR HAYATLAR
DERNEĞİ

Nerede bir canlı varsa orada iyilik için fırsat vardır.

Kimiz?

Yaşanabilir Hayatlar Yardımlaşma Dayanışma ve Gençlik Faaliyetleri Derneği

Tüm organizmalar için din, dil, ırk, cinsiyet ayrımı gözetmeksizin yaşanabilir hayatlar sunmayı amaçlayan ve kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. Yapılan sosyal yardımlar ve aktiviteler dışında da sosyalleşmeyi, kaynaşmayı ve birlik olmayı amaçlayan YAŞHADER birçok faaliyet kolu ve projelerde de rol oynamayı hedeflemektedir.

Çocukların Sosyal Dayanışma Projesi

Aramıza Katılın

Gönüllü Olmak

İster Misiniz?

Gönüllülük

Her bireyin (ırk, dil, din, soy) farketmeksizin ekibimize katılma ve ayrılma hakkı vardır. Ekibimize katılmak için web sitemizdeki "gönüllülük" bölümünden katılım formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Birlikte Tasarım Yapmak
Bağış için giysi bir kutu tutan kadın

Bağış 

Çalışmalarımızı yürütebilmemiz için bağış yapabilir, bağış yapması için çevrenize tavsiye edebilir ve yaptığınız bağışların düzenli olarak takibini yapabilirsiniz.

Proje Bildirimi

Tasarladığınız ve aklınızda olan projelerinizi bize iletip hayata geçirebilirsiniz. Sizlerin fikirlerine ve yaratıcılığına her zaman ihtiyacımız olacak.

Masa Başında Raporları İncelemek
Uzaktan Ekip Toplantısı

NEDEN YAŞHADER?

Gelişim odaklı, yolda olmaya inanan ve gençlerin birliğini kullanan oluşum.

YAŞHADER bünyesinde bulunan gönüllü ekibi %90 oranla genç yetişkinlerden oluşmaktadır. Benzer şekilde Yönetim Organları da genç yetişkinler tarafından oluşturulmaktadır. Bundan dolayı yapılacak proje ve faaliyetlerde gençleri anlamaya önem gösteriyor, ihtiyaçları genç odaklı yaklaşımla karşılıyoruz.

Sayılar

Rakamlarla Yaşhader

16

YÖNETİM

50+

GÖNÜLLÜ

300B₺+

Hizmet

40+

PROJE

bottom of page